Členská schůze

Prohlášení prezidenta ESČ k členské schůzi 2024

Vážené členky, vážení členové,

za posledních deset let, co pořádáme pravidelně jednou ročně členskou schůzi, nebyla ani jedna řádná členská schůze usnášeníschopná a je velmi pravděpodobné, a ta pravděpodobnost hraničí s jistotou, že i členská schůze v roce 2024 nebude usnášeníschopná, protože bude přítomno méně než 50% řádných členů.

Z tohoto důvodu Vám doporučuji velmi vážně zvážit, zda chcete na členskou schůzi 21. 3. 2024 dorazit, protože průběh bude následující. V rámci úvodního slova přivítám přítomné a budu je informovat, že není přítomno více než 50% řádných členů ESČ a z tohoto důvodu není tato schůze usnášeníschopná, a tudíž ji ukončuji. Na 21. 3. 2024 není objednán ani velký sál, ani notář, protože je prostě zcela nereálné, že by byla členská schůze usnášeníschopná.

Naopak Vás velmi žádám, abyste dorazili dne 17. 4. 2024 od 15:00 na náhradní členskou schůzi, ať nová prezidiální rada je zvolena reprezentativním počtem řádných členů. Na 17. 4. 2024 je objednán velký sál i notář, protože to je to datum, kdy dojde k volbě nové prezidiální rady.

Bohužel jsme k tomuto postupu, svolat nejdříve řádnou členskou schůzi a potom následně náhradní členskou schůzi, nuceni zněním občanského zákoníku, která jako zapsaný spolek musíme dodržovat.

Mgr. Radek Roušar - prezident ESČ

Pozvánkana členskou schůzi ESČ:

Pozvánka na náhradní členskou schůzi ESČ:

Vážené členky, vážení členové,

dovolte, abych Vás jakožto statutární zástupce ESČ  v souladu s platnými stanovami ESČ pozval na členskou schůzi ESČ, která se uskuteční dne 21. 3. 2024 od 15:00 v sídle ESČ, Zelený pruh 1294/52, Praha 4.

Program:

• Prezence účastníků
  • Zahájení schůze, volba zapisovatele a ověřovatelů zápisu
  • Informace o způsobu volby do prezidiální rady ESČ
  • Volba prezidenta ESČ
  • Volba výkonného viceprezidenta ESČ
  • Volba viceprezidentů ESČInformace o činnosti ESČ od poslední členské schůze
  • Informace o hospodaření ESČ za roky 2022 a 2023
  • Diskuze

Poznámka: Jednotlivé body jednání členské schůze mohou být v průběhu schůze posunuty tak, aby byl zajištěn hladký průběh schůze bez zbytečných prostojů. Tedy body bez volby mohou být vloženy do doby sčítání hlasů jednotlivých voleb.

V Praze 6. 2. 2024

Mgr. Radek Roušar

prezident ESČ

Vážené členky, vážení členové,

dovolte, abych Vás jakožto statutární zástupce ESČ  v souladu s platnými stanovami ESČ pozval na náhradní členskou schůzi ESČ, která se uskuteční dne 17. 4. 2024 od 15:00 v konferenčním sále Střední odborné školy Jarov (Učňovská 100/1, Praha 9, www.skolajarov.cz). Náhradní členská schůze se uskuteční v případě, že nebude členská schůze dne 21. 3. 2024 usnášení schopná.

Program:

• Prezence účastníků