GDPR

Vážení členové, v květnu 2018 vstoupila v platnost směrnice EU označovaná jako GDPR, tato směrnice je zaměřena na ochranu osobních údajů a nahradní součastnou platnou národní právní úpravu. Vzhledem k tomu, potřebuje ESČ mít od všech svých členů souhlas s evidováním jejich osobních údajů. Tento souhlas je nutno mít v písemné podobě, dovolujeme si Vás tak požádat o vyplnění následujícího dotazníku, pokud jste již tak neudělali:

• dotazník pro individuální členy ke stažení zde
  • dotazník pro spolkové členy ke stažení zde

Vyplněný a podepsaný dotazník, prosím, zašlete poštou na adresu Elektrotechnický svaz český, z.s., Zelený pruh 1294/52, 147 08 Praha 4 nebo jej naskenujte a zašlete mailem na adresu prihlaska@elektrosvaz.cz.

Elektrotechnický svaz český, z.s., garantuje, že s osobními údaji zachází v souladu s touto směrnicí a osobní údaje o svývh členech poskytuje dalším subjektům pouze, pokud mu to přikazuje platná právní norma nebo pokud je to nezbytné k naplňování stanov, a to pouze v nezbytně nutném rozsahu.