Školení, kurzy, zkoušky

Elektrotechnický svaz český, z.s. (ESČ), jakožto odborný elektrotechnický spolek pořádá pro své členy i pro širokou odbornou veřejnost odborná školení, kurzy a zkoušky.

Pravidelně pořádá:

  • školení a přezkoušení odborné způsobilosti v elektrotechnice (více informací zde),
  • přípravné kurzy ke zkouškám revizních techniků (více informací naleznete zde),
  • Aktiv revizních techniků - ART (více informací naleznete zde).

Kromě těchto pravidelných akcí pořádá ESČ na přání svých členů i odborné veřejnosti další odborné školení a semináře, a to jak ve svých prostorách, tak v pronajatých prostorách, tak i v prostorách našich členů či klientů, pro které pořádáme tyto specializované akce.

Naše školení a semináře provádíme v naší učebně, která je určena pro max. 20 osob), na adrese Zelený pruh 1294/52, 147 08 Praha 4 v sedmém patře výškové budovy (zde se konají především školení a přezkoušení odborné způsobilosti v elektrotechnice a některé kurzy revizních techniků).

 

Vzhledem k umístění sídla ESČ v budově Akademie řemesel máme rovněž pro naše akce možnost pronajmout v prostorách Akademie řemesel na adrese Zelený pruh 1294/52, 147 08 Praha 4 v přízemí učebnu pro 30-35 osob (zde provádíme především přípravné kurzy revizních techniků). 

 

V případě Vašeho zájmu o zajištění jakékoliv odborné elektrotechnické akce se na nás neváhejte obrátit, disponujeme týmem vlastních i externích zkušených lektrorů z téměř celého spektra elektrotechniky. Vaše přání či požadavky můžete zasílat na adresu esc@elektrosvaz.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Rádi Vám připravíme nabídku na školení či seminář na míru Vašim požadavkům.

Formulář pro zaslání poptávky po odborném školení či semináři

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 244 464 071

esc@elektrosvaz.cz